Wie verras jij met een kerstkaartje?
5 december 2024 · 10:36
Update: 5 december 2024 · 12:05
De kerstperiode is voor veel mensen een fijne tijd van licht, warmte en gezelligheid. Een tijd van hoop door de geboorte van Jezus. Maar niet iedereen ervaart hoop, liefde en warmte. Juist met de feestdagen zijn eenzaamheid, gemis en andere zorgen extra voelbaar. Geef jij een ander wat (extra) liefde? Schrijf nu een kerstkaartje voor een onbekende!
Stralend Kerstfeest
Deze hartverwarmende kerstactie staat niet op zichzelf. Tijdens de opnames van het EO-kerstprogramma Stralend Kerstfeest kreeg elk van de 700 aanwezige bezoekers een kerstkaart en pen onder hun stoel. Ook zij schreven een persoonlijke boodschap voor iemand die zich eenzaam voelt tijdens de feestdagen.
💬 Praat mee
Vertel eens: ben jij een trouwe kerstkaart-schrijver? Of je nu elk jaar kerstkaarten stuurt of deze traditie liever aan je voorbij laat gaan... We hopen dat je tijd wilt maken voor een lief berichtje aan een onbekende. Dankjewel! 💜
Wat denk jij?
Stuur jij kerstkaarten naar familie en vrienden?
Meest gelezen
- Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
Vincenza La Porta is de nieuwe directeur-uitgever van het Nederlands Dagblad: ‘Ik voel mij bevoorrecht’
- Paul is er een van een vierling, maar: ‘Ik hoefde niet te vechten voor mijn eigen identiteit’
Persoonlijk verhaal
Paul is er een van een vierling, maar: ‘Ik hoefde niet te vechten voor mijn eigen identiteit’
- Het hart van Wilma Veen stopte er meerdere keren mee
‘Na zo veel hartstilstanden is mijn leven een groter wonder dan ooit’
Het hart van Wilma Veen stopte er meerdere keren mee
Lees ook
- Column Elbert: Kikkervisjes als huisdier – van schattig tot luguber
Elbert vertelt over een natuurles in huize Smelt
Column Elbert: Kikkervisjes als huisdier – van schattig tot luguber
- Boek Life Rules bij jou op locatie! | LIVE Rules
Life Rules komt naar je toe!
Boek Life Rules bij jou op locatie! | LIVE Rules
- Jurjen ten Brinke: Laten we daarom het goede doen
De Bijbel Open
Jurjen ten Brinke: Laten we daarom het goede doen
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.