Fred van Leer: Alles uit de kast
22 oktober 2019 · 11:59
Update: 15 november 2024 · 08:21
Vandaag start het tweede seizoen van 'Alles uit de kast' (TLC), waarin Fred van Leer vrouwen met uiteenlopende vormen en maten van kledingadvies voorziet. "Iedere vrouw verdient het om zichzelf mooi te voelen."
"Vaak letten vrouwen alleen maar op wat er niet mooi is aan hun lichaan," vertelt de stylist. "Als ze voor de spiegel staan, is het net alsof ze op zoek gaan naar wat er niet klopt. Ik wijs ze op wat wél mooi is en zoek daar geschikte kleding bij. Het is echt niet nodig jezelf zo tekort te doen." In de eerste aflevering maakt Fred kennis met de 32-jarige Niki. Deze moeder van vijf kinderen is na haar zwangerschappen niet blij meer met haar lichaam. Ze omschrijft zichzelf als een moderamp, maar wil zich graag weer mooi kunnen voelen in haar kleding.
Beenprothese
De 51-jarige Jolanda heeft sinds twaalf jaar een beenprothese, waardoor ze heel onzeker is over haar lichaam. Winkelen vindt ze sowieso lastig, omdat ze veeel ruimte nodig heeft om zich te kleden. Fred weet wel raad en gaat met beide dames aan de slag. Hij biedt ze een luisterend oor en geeft ze meer zelfvertrouwen.
Fred van Leer: Alles uit de kast
De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
Persoonlijk verhaal
Johanneke raakte onverwachts zwanger van een tweeling: ‘Ik was enorm geschrokken’
- Het goede leven volgens Jurjen ten Brinke
'Gezin en vrienden, wijn en een wandeling'
Het goede leven volgens Jurjen ten Brinke
- ‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
Op pad met de Christelijke Caravan Club
‘Om het goede leven wat te compenseren, beginnen we de dag met gym'
Lees ook
- 5 culinaire hotspots in Zeeuws-Vlaanderen die je niet mag missen
Tussen bolus en bier: smakelijk verdwalen
5 culinaire hotspots in Zeeuws-Vlaanderen die je niet mag missen
- 5 boekentips voor mannen: de beste zomerlectuur voor vakantie of achtertuin
Zin in een goed boek?
5 boekentips voor mannen: de beste zomerlectuur voor vakantie of achtertuin
- Geeske is slechthorend: ‘Je begrijpt niet wat het is tot je er zelf mee te maken hebt’
Persoonlijk verhaal
Geeske is slechthorend: ‘Je begrijpt niet wat het is tot je er zelf mee te maken hebt’
Schrijf je hier in voor de Visie-nieuwsbrief
Als christelijke gids willen we je helpen om te leven met God. We brengen je persoonlijke verhalen, verdiepende thema’s, christelijk nieuws en mediatips. In onze wekelijkse nieuwsbrief willen we je inspireren om hoopvol te leven en te geloven.
Lees onze privacyverklaring.