Leer Carolina Dijkhuizen (42) kennen
17 mei 2022 · 13:09
Update: 14 november 2024 · 16:54
Carolina Dijkhuizen speelde de hoofdrol in diverse grote musicals. Lukt het haar om ook de coaches en het publiek van Amazing Grace omver te blazen?
Carolina Dijkhuizen is een Nederlandse zangeres, (musical)actrice, presentatrice en stemactrice. Ze speelde onder andere hoofdrollen in de musicals Aida, The Lion King, Dreamgirls en Sister Act. Ook was ze deelnemer van tv-programma's als De Beste Zangers van Nederland, Wie is de Mol? en Expeditie Robinson (2017). Als stemacteur hoor je Carolina in een groot aantal tekenfilms en samen met haar vriendin en collega's Jasmine Sendar maakt ze de podcast Single Talk.
'Laten zien wie ik écht ben'
Carolina wil in Amazing Grace laten zien wie ze echt is. “Mensen kennen mij van musicals en van een bepaalde rol. Maar mensen kennen niet Carolina, ze weten niet wie ik écht ben. Ik denk als mensen thuis horen wat mijn connectie is met muziek en hoe ik nummers kan laten klinken dat ik meer van mijzelf en mijn persoonlijke kant kan laten zien. Ik vind het belangrijk om te gaan staan voor wie ik ben.”
Wie zitten er nog meer in team Shirma?
Meest gelezen
- Mama Mirjam: ‘De vrouw wijst naar Liv en glimlacht. “Ik heb er thuis ook zo één”’
Column
Mama Mirjam: ‘De vrouw wijst naar Liv en glimlacht. “Ik heb er thuis ook zo één”’
- Bianca kreeg een hartinfarct door SCAD: ‘Mijn lichaam schreeuwde: dit is niet goed’
Persoonlijk verhaal
Bianca kreeg een hartinfarct door SCAD: ‘Mijn lichaam schreeuwde: dit is niet goed’
- Geen mensen, geen herrie, wél drollen: Rachel Rosier over haar zoektocht naar rust
Het goede leven volgens Rachel Rosier
Geen mensen, geen herrie, wél drollen: Rachel Rosier over haar zoektocht naar rust
Lees ook
- Als je kind vermist is: 'Je weet intuïtief dat er iets goed mis is'
Nieuwe podcast EO: Verdwenen
Als je kind vermist is: 'Je weet intuïtief dat er iets goed mis is'
- Als de dader je vader is: Carissa over haar jeugd vol misbruik
'De Verandering', zondag 24 augustus, 11.40 uur, NPO 2
Als de dader je vader is: Carissa over haar jeugd vol misbruik
- Agressie in de zorg blijft toenemen: ‘Hij kwam op mij af met zijn handen naar mijn nek’
Agressie in de zorg blijft toenemen: ‘Hij kwam op mij af met zijn handen naar mijn nek’
Schrijf je hier in voor de EO-nieuwsbrief
Wil je op de hoogte blijven waar de EO mee bezig is? Meld je aan voor de EO nieuwsbrief vol inspirerende verhalen, de nieuwste programma's en waardevolle verdieping. EO. Als je gelooft.
Lees onze privacyverklaring.